Loading color scheme

Šárka a Kubíček Klímovi

Moc Vas zdravím paní Vacková, na začátku ledna jsme byli s Kubickem na poslední hodině logop.u p.Prokesove. Moc děkujeme za vždy milý a laskavý přístup a krásné vzpomínky na letní tábor. Přejeme hodně zdraví a ať se vše daří 🍀 s pozdravem Šárka a Kubíček Klímovi

Procházkovi

Dobrý den paní Vacková,
chtěla bych Vám moc poděkovat za práci s naším synem Lukášem.

Díky Vám a Vaší trpělivosti syn po několika letech správně mluví a hlavně správně dýchá. Až Vy jste rozpoznala jeho největší problém a to bylo právě špatné dýchání. Nikdy bych nevěřila, jak rychle je možné vše napravit a to jen díky správnému dýchání. Samozřejmě i logopedická cvičení mu moc pomohla. Díky Vaší práci, poznatkům a cvičením se syn nejen správně nadechuje a vydechuje, mluví a vyslovuje všechny hlásky, ale je méně unavený, i při sportu se mu lépe dýchá a lépe spí.

Přečíst celé

Alena Lucovičová

Dobrý den,
další rok na logopedickém táboře pod vedením p. Vackové je za námi a opět ta největší spokojenost nejen syna, ale i naše.

Tento přímestský tábor je něco víc než ostatní, protože na jediný tento tábor se náš syn tešil, když šel večer spát a ráno, když vstával. Na tomto táboře se o děti opravdu učitelky zajímají a nejen při logo výuce, která je intenzivní a velmi účinná, ale i po ní, a že je práce s dětmi opravdu baví, je neskutečně znát. Děti jsou v pohodě, šťastné a mají klid i na svoje aktivity a hraní. Musím zmínit i masáže, které se děti učí, a u nás doma je toto velkým přínosem, z našeho synka se nám pomalu ale jistě stává profesionál.

Přečíst celé