Loading color scheme

Osobní setkání - CentrumNáruč - Mnichovo Hradiště

O vývoji řeči a jeho rizicích, o správném dýchání, o zvětšené nosní mandli, o podjazykové uzdičce, o soustředění, o učení se cizího jazyka, o dvojjazyčném prostředí, o cucání palce a o všem, na co se potřebujete zeptat.

TAJEMSTVÍ NAŠEHO DECHU *CELODENNÍ WORKSHOP

Celodenní workshop Tajemství našeho dechu se uskuteční v prostorách kina Varšava v sobotu 20. dubna od 9:30 do 17:30.

Dýchání, otužování, půstování a další techniky hormeze pro každý den – praktický celodenní workshop zaměřený na úvod do hormetických principů vědomé práce s vlastním tělem pro posílení jeho vitality, obranyschopnosti a odolnosti. Účastníci workshopu se zorientují v nových přístupech ke cvičení, dechovým technikám, práci s chladem či půstem, které kombinují tradice s poznatky moderní vědy za účelem snížení negativních dopadů překotného rozvoje technologií v posledních desetiletích. Záměrem workshopu je ukázat, že ke zdravému a kvalitnímu životu v každém věku často stačí jen jediný nástroj, který navíc člověk má neustále k dispozici – jeho vlastní tělo.

Číst více

Jak mluvíme se světem aneb setkání nejen s logopedií

Veřejná beseda s logopedem určená hlavně rodičům. Pokud Vás zajímá některé z těchto témat, přijďte si popovídat na neformální besedu s odborníkem.

úterý 7.2.2023
Krajská vědecká knihovna Liberec
Malý sál 4. patro
od 16 do 18 hodin