Loading color scheme

Reference - Funkční dech online

Ohlasy účastníků kurzu


Velmi rádi bychom poděkovali paní Heleně Vackové za možnost zúčastnit se kurzu Dechové terapie. Syn (4roky) často dýchal především při spaní ústy mimo to má i zvětšené krční mandle, to byl jeden z důvodu proč jsme se do kurzu přihlásili. Již po necelých 14dnech absolvování kurzu jsme viděli veliké zlepšení. Dýchání začalo být tiché a se zavřenými ústy. Díky cvikům pozorujeme i další pokroky. Paní Vacková umí velmi dobře poradit i v logopedickém odvětví, což jsme také uvítali. Umí to skvěle s dětmi, vše učí formou zábavy a to se dětem líbí. Kurz byl velice obohacující a velkým přínosem pro celou naší rodinu. Proto Vám ještě jednou za všechno ze srdce děkujeme ❤ J.


Milá paní Vacková,
chtěla bych Vám moc poděkovat za kurz funkčního dýchání! Váš rozhovor se Simonou Bursovou byl pro mě jedno obří AHA. Od té doby mi pořád vyskakuje v hlavě otázka, jak je možné, že jsem o těch negativních dopadech dýchání pusou nevěděla dřív, proč se o tom víc nemluví? Jasný, lepší je dýchat nosem, to ví asi každý, ale na co vše má vliv, když to neděláme, to jsem jen zírala… Ale zároveň cítím velkou vděčnost, že teď už to vím a mohu s tím něco dělat. Ačkoliv jsem se na kurz přihlásila primárně kvůli synům, postupně jsem zjišťovala, jak velké téma je to i pro mě osobně.

Moc se mi líbila struktura kurzu, hodně mi vyhovovala ta kratší tematická videa, snadno se tak mohu vrátit ke konkrétnímu tématu či cvičení. Mile mě překvapila online setkání, ani jsem nečekala, že budete takto pracovat i přímo s dětmi. Z celého kurzu, z každého videa, emailu či online setkání čišela Vaše upřímná touha pomáhat! Několikrát jste zmínila, čím jste si prošla Vy, tak je mi jasné, z čeho ta touha pramení. A k tomu mě celou dobu fascinovalo, jak úžasně dokážete komunikovat s dětmi, s jakou laskavostí, zájmem a pochopením. To bylo úplné pohlazení pro duši.

Jsem moc vděčná, že jsme se mohli s Tomíkem kurzu zúčastnit, bylo to velmi poučné, inspirativní a nebylo to zdaleka jen o dýchání, já osobně vnímám ten veliký přesah. Moc si vážím Vaší práce a moc Vám za vše děkuji! IL


Paní Vacková, ještě jednou moc děkuji za Váš čas, za úžasná slova podpory, beru si je k srdci. Kdyby Vás napadla jakákoliv další rada nebo nápad, budu moc ráda. A samozřejmě děkuji za Váš kurz. Nevím, jestli z dotazníku, který jsem vyplňovala, vyplynulo, jak moc se mi líbil. Možná jsem ve spěchu (a tak trochu i v duchu toho, co jsem popisovala výše), popisovala více to svoje zahlcení a velké množství cvičení, a málo jsem zdůraznila, že kurz byl obrovsky přínosný a budu z něj ještě dlouho čerpat, po všech stránkách.


Děkuji za zájem a za váš kurz, sháněla jsem si informace v angličtině celé roky a od vás je to v češtině přímo pod nos a ještě s moc milým přístupem k dětem. Děkuji a večer naviděnou,
ES


Dobrý večer, paní Vacková,
moc děkuji za dnešní zoom, bylo to opět moc hezké a bohaté. AP


Mnohem víc si všímám svého dechu a hlavně jsem zjistila, že sice většinou dýchám nosem, ale ne funkčně. Tak na zlepšění návyků pracuji spolu se syny. Stalo se z toho celorodinné téma. :)

Vnímám důležitost správného dýchání, to na mě vytváří trochu tlak, na durou stranu cítím ohromnou vděčnost, že vím, že s tím můžemě něco dělat a díky Vám i jak!

Moc si vážím Vaší práce, jsem moc vděčná, že jsme s Tomíkem mohli kurz absovlovat (objevila jsem ho přesně v ten pátek, kdy začínal :)) a moc děkuji!
Velmi dekuji! A budu vdecna za moznost konzultovat v budoucnu.

Děkuji moc za Vaši práci a inovativní přístup, který přiláká i děti, které už mají cvičení dost :-D

DĚKUJI! <3


Jsem moc ráda, že jsme na Vás narazili a můžeme s Vámi vyřešit nejen problémy s dýcháním ústy, ale také řešit problematiku logopedie. Je to komplexní přístup.


Co se mi na onlinu líbilo?
Komplexnost výkladu, psychosomatická rovina, lidský přístup paní Helenky
Je to bohatá studnice cvičení, která nám vydrží na dlouhou dobu

Laskavost a ochota, neustala podpora. Vzdy jsem nadsena, kdyz objevim setrnou prirozenou metodu podporujici zdravi.

Fascinovala mě ta laskavá komunikace, velmi vyhovovala struktura videí, snadno člověk dohledá něco konkrétního, jsem moc vděčná za ten přesah - nebylo to zdaleka jen o dechových technikách!

Velmi se líbí Vaše práce s dětmi. Skvělý přístup. Také ochota vše vysvětlit rodičům. Velká spokojenost celkově.


Obdivuji vaši laskavost a trpělivost. Moc se mi líbil váš přístup k dětem.
Zároveň bylo super, že byl i prostor pro otázky rodičů. Ta podpora byla moc důležitá!
Celkově jsem byla s kurzem moc spokojená!
Moc děkujeme za to, co pro děti děláte!
LK